7. ročník jistebnického VH půlmaratónu se bude konat 19. května 2018.


facebook logo

Podporujeme:
Ostravský maraton
Ostravský maraton
Běh Poodřím
Běh Poodřím

VÝSLEDKY 2013


Přehled

Total půlmaratón
Total čtvrtmaratón
Půlmaratón kategorie
Čtvrtmaratón kategorie


List 1: Total půlmaratón


Jistebnický VH půlmaratón 2013 - výsledky

Půlmaratón - všichni





Pořadí Jméno Čas Oddíl Kategorie
1. Petr Svoboda 1:26:30
starší muž
2. Ladislav Dvorský 1:27:16 MK Seitl Ostrava starší muž
3. Vladimír Mazánek 1:33:02
mladší muž
4. Tomáš Kovalčík 1:35:22 Geos Opava mladší muž
5. Jiří Reichel 1:36:00 Jistebník mladší muž
6. Tomaš Mrajca 1:36:18
starší muž
7. Jiří Horák 1:43:25 Mexiko mladší muž
8. Alfons Vytisk 1:44:54 MKS - Ostrava starší muž
9. Roman Kněžík 1:45:55
mladší muž
10. Marek Vávra 1:48:09 HO Start Ostrava mladší muž
11. Libor Slavik 1:51:16
mladší muž
12. Jiří Bednařík 1:51:50 AKEZ Kopřivnice starší muž
13. Petra Smékalová 1:54:38
mladší žena
14. Tomáš Sobotka 1:58:12 RYB-KA projekty mladší muž
15. František Pavlík 1:58:13 VÚV TGM Brno mladší muž
16. Přemysl Polášek 1:58:14 VOSY Stará Ves mladší muž
17. Petr Mareš 1:58:41 Ovak, a.s. mladší muž
18. David Friedrich 2:01:07
mladší muž
19. Václav Jícha 2:01:38
mladší muž
20. Dušan Juřínek 2:02:17 Ovak, a.s. mladší muž
21. Jan Byrtus 2:02:46 B+J stavební Ostravice starší muž
22. Libuše Kuchařová 2:05:16 MK Seitl Ostrava starší žena
23. Radim Stániček 2:10:31
mladší muž
24. Lukáš Kubina 2:15:42
mladší muž
25. Tomáš Pniak 2:19:43 FNsP Ostrava-Poruba mladší muž
26. Jiří Švrček 2:21:39
starší muž
27. Ladka Skopalová 2:22:21 SK Oceláři starší žena
28. Štěpán Rinn 2:23:03
mladší muž
29. René Rýc-Bednář 2:23:58
starší muž
30. Pavel Kunaht 2:33:58
starší muž

List 2: Total čtvrtmaratón


Jistebnický VH půlmaratón 2013 - výsledky

Čtvrtmaratón - všichni





Pořadí Jméno Čas Oddíl Kategorie
1. Pavel Ševčík 0:45:38 Zombi Opava starší muž
2. Jiří Škorvánek 0:48:11 Hukvaldy mladší muž
3. Luboš Szilinský 0:51:15 Jistebník starší muž
4. Tomáš Hudeček 0:51:50
starší muž
5. Jaromír Zajíc 0:52:23
mladší muž
6. Pavel Storzer 0:52:55 Jistebník mladší muž
7. Pavel Pivko 0:53:26 Ostrava starší muž
8. Iveta Neprašová 0:54:09
mladší žena
9. Jan Papík 0:54:37 Jistebník mladší muž
10. Tomáš Sasín 0:54:59 SK Pálivá paprička mladší muž
11. Hana Legerská 0:55:02
mladší žena
12. Radim Rybnikár 0:57:38 Povodí Odry, s.p. mladší muž
13. Peter Staňák 0:58:01
mladší muž
14. Martin Lepík 0:58:32 Povodí Odry, s.p. starší muž
15. Patricie Hýlová 0:59:10 Košatka mladší žena
16. Michal Tyleček 0:59:26 Jistebník mladší muž
17. Lucie Kožaná 0:59:48
mladší žena
18. Petr Zíma 1:00:06 Igea,s.r.o. mladší muž
19. Marek Axman 1:01:39
mladší muž
20. Tomáš Altenburger 1:02:11
mladší muž
21. Radim Kala 1:02:11
mladší muž
22. Pavel Tejkal 1:03:19 Igea,s.r.o. mladší muž
23. Katarzyna Drongová 1:04:07
mladší žena
24. Romana Žižková 1:05:24 Jistebník starší žena
25. Dana Štandlová 1:05:40 Jistebník starší žena
26. Michal Horák 1:06:21 Povodí Odry, s.p. mladší muž
27. Pavel Helis 1:06:21 Jistebník mladší muž
28. Martina Pleskotová 1:07:15 Jistebník mladší žena
29. Pavel Širůček 1:08:33 FNsP Ostrava-Poruba starší muž
30. Sylvie Řeháčková 1:09:46
mladší žena
31. Markéta Kokešová 1:11:23
starší žena
32. Martina Mališová 1:11:23
starší žena
33. Viera Olbrichová 1:14:47 Jistebník mladší žena
34. Lucia Staníková 1:19:27 FNsP Ostrava-Poruba mladší žena
35. Tereza Vicherek 1:19:39
mladší žena

List 3: Půlmaratón kategorie


Půlmaratón - mladší muži
Pořadí Jméno Čas Oddíl Kategorie
1. Vladimír Mazánek 1:33:02
mladší muž
2. Tomáš Kovalčík 1:35:22 Geos Opava mladší muž
3. Jiří Reichel 1:36:00 Jistebník mladší muž
4. Jiří Horák 1:43:25 Mexiko mladší muž
5. Roman Kněžík 1:45:55
mladší muž
6. Marek Vávra 1:48:09 HO Start Ostrava mladší muž
7. Libor Slavik 1:51:16
mladší muž
8. Tomáš Sobotka 1:58:12 RYB-KA projekty mladší muž
9. František Pavlík 1:58:13 VÚV TGM Brno mladší muž
10. Přemysl Polášek 1:58:14 VOSY Stará Ves mladší muž
11. Petr Mareš 1:58:41 Ovak, a.s. mladší muž
12. David Friedrich 2:01:07
mladší muž
13. Václav Jícha 2:01:38
mladší muž
14. Dušan Juřínek 2:02:17 Ovak, a.s. mladší muž
15. Radim Stániček 2:10:31
mladší muž
15. Lukáš Kubina 2:15:42
mladší muž
16. Tomáš Pniak 2:19:43 FNsP Ostrava-Poruba mladší muž
17. Štěpán Rinn 2:23:03
mladší muž











Půlmaratón - mladší ženy
Pořadí Jméno Čas Oddíl Kategorie
1. Petra Smékalová 1:54:38
mladší žena






Půlmaratón - starší muži
Pořadí Jméno Čas Oddíl Kategorie
1. Petr Svoboda 1:26:30
starší muž
2. Ladislav Dvorský 1:27:16 MK Seitl Ostrava starší muž
3. Tomaš Mrajca 1:36:18
starší muž
4. Alfons Vytisk 1:44:54 MKS - Ostrava starší muž
5. Jiří Bednařík 1:51:50 AKEZ Kopřivnice starší muž
6. Jan Byrtus 2:02:46 B+J stavební Ostravice starší muž
7. Jiří Švrček 2:21:39
starší muž
8. René Rýc-Bednář 2:23:58
starší muž
9. Pavel Kunaht 2:33:58
starší muž











Půlratón - starší ženy
Pořadí Jméno Čas Oddíl Kategorie
1. Libuše Kuchařová 2:05:16 MK Seitl Ostrava starší žena
2. Ladka Skopalová 2:22:21 SK Ocelári starší žena

List 4: Čtvrtmaratón kategorie


Čtvrtmaratón - mladší muži
Pořadí Jméno Čas Oddíl Kategorie
1. Jiří Škorvánek 0:48:11 Hukvaldy mladší muž
2. Jaromír Zajíc 0:52:23
mladší muž
3. Pavel Storzer 0:52:55 Jistebník mladší muž
4. Jan Papík 0:54:37 Jistebník mladší muž
5. Tomáš Sasín 0:54:59 SK Pálivá paprička mladší muž
6. Radim Rybnikár 0:57:38 Povodí Odry, s.p. mladší muž
7. Peter Staňák 0:58:01
mladší muž
8. Michal Tyleček 0:59:26 Jistebník mladší muž
9. Petr Zíma 1:00:06 Igea,s.r.o. mladší muž
10. Marek Axman 1:01:39
mladší muž
11. Tomáš Altenburger 1:02:11
mladší muž
11. Radim Kala 1:02:11
mladší muž
13. Pavel Tejkal 1:03:19 Igea,s.r.o. mladší muž
14. Michal Horák 1:06:21 Povodí Odry, s.p. mladší muž
15. Pavel Helis 1:06:21 Jistebník mladší muž











Čtvrtmaratón - mladší ženy
Pořadí Jméno Čas Oddíl Kategorie
1. Iveta Neprašová 0:54:09
mladší žena
2. Hana Legerská 0:55:02
mladší žena
3. Patricie Hýlová 0:59:10 Košatka mladší žena
4. Lucie Kožaná 0:59:48
mladší žena
5. Katarzyna Drongová 1:04:07
mladší žena
6. Martina Pleskotová 1:07:15 Jistebník mladší žena
7. Sylvie Řeháčková 1:09:46
mladší žena
8. Viera Olbrichová 1:14:47 Jistebník mladší žena
9. Lucia Staníková 1:19:27 FNsP Ostrava-Poruba mladší žena
10. Tereza Vicherek 1:19:39
mladší žena











Čtvrtmaratón - starší muži
Pořadí Jméno Čas Oddíl Kategorie
1. Pavel Ševčík 0:45:38 Zombi Opava starší muž
2. Luboš Szilinský 0:51:15 Jistebník starší muž
3. Tomáš Hudeček 0:51:50
starší muž
4. Pavel Pivko 0:53:26 Ostrava starší muž
5. Martin Lepík 0:58:32 Povodí Odry, s.p. starší muž
6. Pavel Širůček 1:08:33 FNsP Ostrava-Poruba starší muž











Čtvrtmaratón - starší ženy
Pořadí Jméno Čas Oddíl Kategorie
1. Romana Žižková 1:05:24 Jistebník starší žena
2. Dana Štandlová 1:05:40 Jistebník starší žena
3. Markéta Kokešová 1:11:23
starší žena
3. Martina Mališová 1:11:23
starší žena